درباره ما

با توجه به رشد چشمگیر و روزافزون تکنولوژی و وسایل ارتباط جمعی مانند اینترنت، روش های خرید تغییر کرده است و منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می کند. امروزه خرید و فروش ها از شکل سنتی خود، یعنی داد و ستد در محلی به نام بازار به سمت فروشگاه های اینترنتی سوق پیدا کرده است، در فروشگاه های اینترنتی مشتریان از هر نقطه جهان می توانند محصولات مورد نظر خود را در کمترین زمان، جستجو و خریداری کنند.

اتوماسیون راد مرجع تخصصی معرفی، مشاوره و فروش آنلاین تجهیزات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق در ایران است. اتوماسیون راد با ارائه طیف گسترده ای از معتبرترین برندها از جمله Autonics ،KOINO، Sensys، CAS، LITENO، Delta، LS، WACHENDORF، KACON، CONOTEC، Onka، OMRON در گروه های مختلف تجهیزات اتوماسیون صنعتی و با همکاری نزدیک با واردکنندگان و توزیع کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می کند تا نیازهای مشتریان خود را به بهترین شکل فراهم نماید. تمامی محصولات این فروشگاه اینترنتی دارای گارانتی اصالت می باشد.

خدمات مجموعه اتوماسیون راد:

 

– ارائه مشاوره رایگان تلفنی و حضوری جهت کاربرد محصولات در پروژه های صنعتی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت.
– معرفی محصولات و برندهای مختلف برای آگاهی و انتخاب راحت تر مشتریان عزیز.
– نحوه نصب و راه اندازی محصولات در قالب فیلم های آموزشی.
– ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان عزیز.
– آمادگی ارائه خدمات در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز در سایت اتوماسیون راد.
– قابلیت دسترسی آسان از تمام نقاط ایران.
– عدم محدودیت پاسخگویی به مشتریان برای محاسبه قیمت و پرداخت هزینه های خرید.

تلاش جهت جلب رضایت مشتریان جزو اهداف عالی ما محسوب می شود، این مهم نیز حاصل نخواهد شد مگر از طریق تعامل سازنده با مشتریان، درک نیازها، محدودیت ها و مطالبات ایشان و تلاش جهت ارائه بهترین خدمات و محصولات اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق با ضمانت و خدمات مطمئن.

جستجوی مقالات